Duchovní služby

Telefonicky - Online - Osobně v Praze

Duchovnímu poradenství, jasnovidectví a vykládání z karet se věnuji už 12 let. Ráda se vám budu věnovat osobně, telefonicky nebo on-line. Lidé se na mne obracejí se širokou paletou otázek a situací, od rodinných vztahů přes zdraví, obchodní záležitosti nebo parapsychické jevy. Zprostředkuji pro vás také speciální druhy věštění, magické a rituální služby nebo spiritistickou seanci. Nebojte se na mne obrátit pro duchovní pomoc.

Zajímá vás, co pro vás mohu udělat?

Spirituální konzultace - Výklad karet

Duchovnímu poradenství se věnuji již 12 let. Lidé se na mne obracejí v široké paletě otázek, které se týkají životních rozhodnutí a křižovatek, duchovního života nebo paranormálních jevů. Ráda se vám budu věnovat osobně v Praze, telefonicky nebo on-line.

Rituální magie - Rituál na přání

Magické rituály v kruhu jsou mým denním chlebem už řadu let. V životě člověka dokáží otevřít mnohé zavřené dveře a odstranit překážky na cestě. Ráda vám představím moc magie prostřednictvím rituálů na zakázku pro různé životní příležitosti.

Jasnozřivé čtení minulých životů

Lidé se na mne obrací pro jasnovidné čtení svých minulých životů ( předchozích vtělení neboli inkarnací). Stopy těchto dávných příběhů vás mohou stále ovlivňovat. Pomohu vám objasnit vaše útržkovité vzpomínky, určité pocity a vzorce, které mají svůj původ v událostech z vašich minulých životů.

Spiritismus - Komunikace s duchy

Zprostředkuji pro vás předání vzkazů s vašimi milovanými zesnulými. Mezi nejčastější otázky patří smíření a odpuštění, poslední okamžiky a vyprovázení nepokojných duší do světla.  Mohu pro vás také zajistit zádušní obřady a duchovní obstarání otázek spojených s koncem života.