Sabat čarodějnic ⛦ Čarodějnický klub

každé liché pondělí v praze v novém studiu Rituály ♦ věštby ♦ besedy s námi čarodějkami

Milé dámy, zveme vás na sérii čarodějnických sabatů v nových prostorách Anima Noira na Malé straně.

Program vždy od 17 do 20 hodin. Příchod od 16 hodin, po skončení volná zábava do 21 hodin.

Večer s věštbami, rituálkem a povídáním o magických věcech moderuje Noira, potkáte se též s Vanessou a Jitřenkou.

Hlavní částí programu je 💭 živá beseda se všemi třemi čarodějkami, do které se můžete zapojovat se svými zážitky a dotazy. Žádná otázka není tabu. Poslechnete si příběhy o podivuhodných cestách magie.

Na každém sabatu vyslechnete také krátkou zasvěcenou přednášku na magické téma, kterou si připravila jedna z nás.

Dále jsi odnesete 🔮 věštba – aktuální poselství pro vás a zažijete spolu s námi ✨ magický rituál, který si připravíme pro vás podle fází měsíce a pohanských svátků. 

Čarodějnický klub se třemi čarodějkami budeme pro vás pořádat každých 14 dní. Kapacita prostor je omezená, tato akce je jen pro ženy takže pány pro tentokrát vyženeme.

Cena jedné místenky je 800 Kč.

NEJBLIŽŠÍ SABATY:

17. srpna – Karty Lenormand, 9 volných míst

31. srpna – Magická ochrana, 8 volných míst

14. září – Magické amulety, 12 volných míst

Rezervovat místenku na sabat

Datum

12 + 5 =

Praktické informace k našim akcím

Akce se konají v prostorách čarodějnického obchůdku a studia Anima Noira v centru Prahy na adrese Vlašská 13, Praha 1 - Malá strana. Studio se nachází v suterénu domu.

Na místo se dostanete pěšky ze stanice tramvají Malostranské náměstí. Můžete také využít autobus 194 z autobusového nádraží Florenc do stanice Šporkova, Jezdí dvakrát do hodiny a zastavuje kousek nad studiem.

Během seminářů můžete objednávat z nabídky studených a teplých nápojů, které nabízíme formou samoobslužného baru. (Nabídka se nyní připravuje.) Na obědy chodíme do přilehlé restaurace St. Martin, která disponuje i celoroční zahrádkou ve vnitrobloku.

Účastníkům semináře doporučujeme přinést si vlastní přezůvky a psací potřeby, ačkoliv si je lze i půjčit, stejně jako veškeré ostatní pomůcky.

V případě, že máte zájem o zboží z krámku, které není na skladě, objednejte si je týden před akcí, na kterou se chystáte přijet, aby mohlo být hotové.

Mimopražským při cestě doporučuji navštívit Muzeum alchymistů na Jánském vršku. Muzeum je otevřené denně do 20 hodin. 

V případě zájmu o výklad z mariášových karet po semináři se můžete na místě domluvit s Jitřenkou, pokud bude na kurzu přítomná.

Ubytování v Praze nezprostředkovávám, mohu vám nicméně doporučit pronájem pokoje na privatech Airb´n´B, které jsou oproti klasickým penzionům asi o polovinu levnější a často i hezčí.