Čarodějka Thamara

Výklad tarotu ♦ rituály ♦ čarokrámek

Thamara objevila lásku k magii skrze vhledy do svých minulých životů, kam ji přivedla osobní tragédie.

“Duchovní zážitky jsem měla už jako dítě.  Už jako malá jsem jsem přesně vycítila okamžik, kdy zemřela má milovaná prababička.  Když jsem za ni zapalovala svíce, hovořila ke mně prostřednictvím plamene…”

Thamara je úspěšnou žačkou Vanessy a Noiry v oblasti tajných magických umění. Má v sobě energii posvátných draků, o kterých mýty praví, že bývali ochránci božstev. V regresích se viděla jako strážce bohyní Ištar a Isis, což ji zřejmě přivedlo do Anima Noira, kde jsou tyto bohyně uctívány. Přijala též posvátné zasvěcení Lilith, stvrzené i tetováním. Je Vanessinou asistentkou v konstelacích, protože díky své dračí energii je nejen výbornou věštkyní, ale i mediem. Je tak nedílnou součástí každé skupinové konstelace, kde často představuje zástupce mužských postav či temných energií. Dokáže se jako medium skvěle spojit s dušemi vašich zemřelých a říct vám jejich poselství nebo si v konstelaci načíst zdroj vaší kletby, karmické zátěže či příčin bolesti, nemoci atd. V individuálních konstelacích, vedených Vanessou načítá též vaše minulá vtělení, zvláště ta problematická,což je výborná cesta jak změnit  karmu aniž by jste museli sami podstupovat regresní terapii, které není každý schopen právě pro traumatické vzpomínky našich duší. V channelingu Vyšších Sil bývá Thamara pravidelně tlumočníkem vůle a poselství  mužských božstev.

Thamara nabízí samostatně výklad tarotových karet osobně, písemně či telefonicky. 

Individuální konstelace je možná ve složení : Vanessa- + Thamara, popřípadě Vanessa+Thamara+Mia, případně možnost přibrání dalších čarodějek spolupracujících s námi.

Další Thamařinou dovedností je ruční výroba a zasvěcování magických předmětů, amuletů, svíček, solí a dalších předmětů pro magickou očistu, ochranu, lásku, zdraví a prosperitu.

Dědictví čarodějnice

Vždy mě to táhlo k magii a věštbám, proto jsem  vyhledala vědmy, kartářky a čarodějky a od nich se dozvídala, že i já mám dar a mohu vykládat zcela sama.  Dnes vykládám tarot a též dělám věštby pomocí kyvadla a mohu říct, že výklady pro mě nejsou pouhá zábava. Je to pro mě poslání, protože spoustu lidí jsem dokázala psychicky podržet a dát jim nový náhled na situaci či nový životní směr.  Z tarotových karet nahlížím i do minulých životů a putování duší a otevírám tak klientům zcela nové obzory a náhledy na jejich problémy. 

Zasvěcuji magické předměty, které vyrábím sama a vkládám do nich s ohledem na postavení Luny a hvězd konkrétní záměry ochrany, očisty, zdraví,  přitáhnutí prosperity či lásky.  

Kolik si mám připravit peněz?

Rychlý výklad z tarototových karet
500 Kč / tři otázky, cca půl hodiny, pouze telefonicky

Standardní výklad z tarototových karet
1 000 Kč / hodina, telefonicky nebo osobně ve studiu ( nutná platba předem na účet i v přípdě osobního výkladu pro rezervaci termínu )

Zasvěcení nebo výroba magického předmětu nebo amuletu 
dle případu, nutná individuální  domluva emailem či telefonicky

Facebook      Instagram

Jak to probíhá

Můžete se ke mně objednat prostřednictvím formuláře níže a pokud váš zajímá výklad po telefonu a chcete se mnou mluvit co nejdříve, můžete rovnou poukázat platbu za zvolený výklad na účet 213672775/0600.

Pokud se chcete potkat osobně v čarodějnickém krámku Anima Noira a nechat si jej při té příležitosti ukázat (a třeba si něco vybrat), můžeme se domluvit na některou středu, kdy v krámku pravidelně bývám.

Objednat se k Thamaře

Mám zájem o

Můžete přijet osobně za mnou do Prahy?

3 + 15 =