Čarodějka Mia

Léčení access bars ♦ magické předměty

Mia je kněžkou egyptské bohyně Bastet, která je patronkou lásky, krásy a umění. Věnuje se léčení metodou access bars a magii.

“Od dětství jsem vnímala své napojení na Vyšší Síly. Dnes sve napojeni pouzivam pro pomoc lidem prostrednictvim Acces Bars”

Mia je dlouholetou kamaradkou Vanessy, se kterou je pojí i rada minulych zivotu. Je knezkou Velke Bohyne v podobe Bastet, egyptskeho bozstva lasky, krasy a umeni. V minulych inkarnacich se videla v chramech Bohyne, po jejich padu pak v tajnych kultech Lilhth i na slechtickych dvorech. Ma dar prace s energii, ktery spojila s moderni lecitelskou metodou Acces Bars, kdy je prostrednikem mezi klientkou a vesmirem. Tuto metodu praktikuje samostatne, nebo ve spojeni s Vanessinym emocnim cistenim ci energetickou lecbou tela ci duse. Mia je silne empaticka, ma dar jasnozriveho videni a v channelingu bytosti dokaze interpretovat vuli bohyni, zvlaste Bastet, Isis a Sachmet, ci Lilith. V individualnich konstelacich byva casto obsazovana do roli energie lasky, hojnosti ci spravedlnosti. ( individualni konstelace vedena Vanessou, mozno ucast Thamary ci dalsich carodejek dle pripadu )
Mia sama vyrabi a zasvecuje magicke predmety lasky, ocisty, hojnosti a ochrany.

O metodě Access Bars

Relaxacni metoda pri ktere se dotykem 32 bodu na hlave docili zmeny ve Vasem zivote i zivote Vasich blizskych. Behem sezeni dojde k hlubokemu uvolneni a rozpousteni bloku, ktere Vam brani ve stastnem zivote. Kazdy proziva Access Bars individualne a reaguje na tyto fyziologicke procesy ruzne, avsak kazda reakce je spravna. Zakladem je spustit body, ktere uvolni bloky, nasledne je nahradit novymi pozitivnimi programy a vzorci a na zaver se veskere tyto zmeny ukotvi. Naprogramujte si tak zdrave vztahy, lasku, hojnost a zdravi. Odstrante zazite negativni vzorce, ktere Vam skodi, nechte pracovat Vase podvedomi a tyto vzorce znehodnotte a pretvorte.

čakry a křišťály vyladění čaker, nabíjení očista

Kolik si mám připravit peněz?

Access Bars – samostatně
1 500 Kč / sezení

Access bars + Emoční čištění od Vanessy
3 000 Kč / kombinované sezení

Zasvěcení nebo výroba magického předmětu nebo amuletu 
dle případu, nutná individuální  domluva emailem či telefonicky

Jak to probíhá

Můžete se ke mně objednat prostřednictvím formuláře níže a domluvíme se e-mailem.

Objednat se k Mie

Mám zájem o

Můžete přijet osobně za mnou do Prahy?

3 + 11 =