Čarodějka Jitřenka

léčitelství ♦ výklad mariášek ♦ amulety

Jitřenka se narodila do rodiny, která udržovala staré tradice lidového léčitelství, věštění a čarodějnictví…

“Když jsem byla mladá, odmítla jsem dar magie od svých předků, protože jsem chtěla prožít normální život. Vdala jsem se, měla jsem děti, vystudovala jsem jako zdravotní sestra. Nakonec přišel čas, abych se svému poslání mohla naplno věnovat…” 

Jitřenka se narodila po druhé světové válce na Šumavě jako první dítě z rodu Ebnerů, které přežilo. Byla zdrojem radosti a světla pro všechny a tak jí dali jméno Jitřenka. Zapsání zvláštního magického jména si vynutili na komunistickém režimu i proti jeho vůli.

Spolu se jménem Jitřenka podědila i rodové napojení na magii a dar léčitelství. V mládí slýchala Jitřenka mnoho věcí o starých magických zvycích, věštění a kletbách. Dokázala komunikovat se zvířaty a s duchy.

Tehdy ale nebyla připravená svěřit svůj život zcela do rukou těchto sil, a tak vystudovala zdravotní školy. Ve zdravotnictví působila dlouhá desetiletí, “pod pultem” léčila blízké lidi bylinami a vykládala z mariášových karet. Její věštecké a léčitelské schopnosti k ní celý život přiváděly lidi, i když se nechtěla jako čarodějnice nikde prezentovat…

Co dokáže magie

Věří v sílu magie a přírody, v tradice předků, které nám byly dány spolu se silou země, bylin. V těchto oblastech vám mohu pomoci nejvíc…

♦   Léčitelství magií a bylinami

♦   tvorba a zasvěcení amuletů

♦   rituály na zlepšení života

♦   věštění osudu z mariášových karet

Osud čarodějnice

Když nakonec vyslyšela Jitřenka hlas duchů předků, přivedli ji skrze sérii snů a vizí za Noirou. V jednom z těchto snů seděli mrtví předkové-čarodějové okolo stolu a pozvali Noiru, aby vložila Jitřence ruce na hlavu a aktivovala v ní tak tok magických energií.

Jitřenka se nechává vést vizemi, které ji provázejí ve snech i za bdělého života. Často jsou tyto vize velmi konkrétní a mohou být i varovné.

Při vykládání karet zastává k lidem upřímný a soucitný přístup.

Drsné životní zkušenosti, kdy následkem závislosti blízkého člověka na hazardu začínala ve středním věku sama “od píky” ji přivedly k tomu nesoudit a snažit se hledat z každé životní situace únosné východisko. Mariášové karty ukazují život takový, jaký je, ne takový jaký bychom jej chtěli vidět. Tento druh orákula ocení lidé, kteří mají rádi přímou mluvu.

Připravuje také a zasvěcuje lidem amulety z drahých kamenů na míru a podle toho, jaké energie zrovna potřebují. Ve své magické práci a v rituálech vychází vždy z přírody, ingredience si často sama shání a pěstuje.

Jitřenka má vřelý vztah k bylinám. Vrací se pravidelně na rodnou Šumavu a do hor. Také cestuje do Řecka, kde se cítí být blízko dávným bohům. K pohanství ji vede její srdce a také duchové předků, kteří by si přáli, aby v jejich čarodějnickém řemesle pokračovala.

Duchovní pomoc od Jitřenky

Magické bylinné léčitelství

Jitřenka léčí bylinnými čaji, odvary a výplachy, které sama připravuje a zaříkává. Tyto směsi jsou tak silnější, než ty, které pořídíte v krámě, navíc každá je unikátní, jiná pro každého člověka na jeho potíže. Výhodou je také její celoživotní praxe jako zdravotní sestra, takže Jitřenka dokáže číst lékopisy, lékařské zprávy a nálezy. Součástí jsou také rady a doporučení, týkající se životosprávy.

Výklad z mariášových karet

Tradiční forma věštění, předávaná v našich končinách z generace na generaci. Nečekejte a duchovní spekulování, tato věštba je zaměřená na rychlou orientaci v běžných situacích, které se týkají lásky, peněz, práce nebo zdraví, karty prozradí také otázky nepřátel a hrozeb, nebo lidských záměrů. Karty odpoví, jak se věci mají, a co vás čeká do budoucna, jaké je nejlepší rozhodnutí.

Tvorba amuletů a talismanů

Jitřenka v minulosti mnohokrát úspěšně aktivovala, zaříkávala amulety z kovů, kamenů a bylin. Ráda vám sežene, nabije a zasvětí amulet či talisman nyní vhodný k nošení a k posílení vašich záměrů a cílů. Každý amulet je unikát, vybírá je vždy sama.

Jasnovidectví s kyvadlem

Za pomoci kyvadla dokáže Jitřenka potvrdit, ověřit nejrůznější odpovědi na otázky, například na přítomnost kletby nebo výsledek určitých věcí. Věštění s kyvadlem často kombinuje s výkladem karet.

Magické rituály na přání

Rituály a kouzla mohou zahrnovat mnoho situací na zlepšení vašeho života, například vyléčení z nemoci, prosperitu, ochranu, přitáhnutí nové lásky do života či úspěch u soudu.

Soukromá výuka

Zajímají-li vás tradice lidového léčitelství a bylin, vykládání mariášových karet nebo jiná oblast přírodní magie, můžete si domluvit soukromou lekci a ptát se na to, co vás zajímá. Lze i na dálku.

Kolik si mám připravit peněz?

Výklad mariášových karet
500 Kč / hodina + 200 Kč za každou další započatou hodinu

Jasnovidectví s kyvadlem
500 Kč / hodina + 200 Kč za každou další započatou hodinu

Soukromá výuka magie
500 Kč / hodina

Amulety
500 Kč zasvěcení + cena amuletu

Léčitelství
500 Kč / osoba + cena bylin (obvykle 150-300 Kč)

Rituál na přání
1 500 – 2 000 Kč

Objednat se k Jitřence

Mám zájem o

Můžete přijet osobně za mnou do Prahy?

13 + 3 =