Archanděl Sandalfon

Říj 9, 2019 | 0 komentářů

Archandělé jsou nejmocnější andělské bytosti. Mágové je po staletí volají při svých rituálech, a také běžní lidé se k nim často modlí. Existuje mnoho andělských bytostí, s nimiž se můžete setkat. V dnešním článku bych chtěla anděla milosrdenství a patrona hudby Sandalfona.
Archanděl Sandalfon (též Sandalphon) je vládcem a ochráncem Země a patronem hudby. Vládne také Sedmým Nebem. Dále je znám jako Anděl Milosrdenství a Anděl Modlitby. Jeho jméno se často vykládá jako “spolubratr.” Je jedním z archandělů, kteří byli totiž původně lidmi.

Sandalfon jako Archanděl modlitby

O jeho úloze se říká, že je přinášet naše modlitby a prosby bohu, a chránit naše tajné myšlenky a přání. Ve vizích jej můžeme spatřit, jak tká věnec z našich modliteb s stoupá s nimi k nebesům. Možná proto se také zjevuje jako Nejvyšší z andělů, jako by svým tělem dokázal dosáhnout od země až k nebi! Díky tomuto spojení se zemí bývá spatřován v zemských barvách, zelené, hnědé a černé – byť v černé se typicky objevuje spíše Azrael. Sandalfona je možné volat z jakéhokoliv místa na Zemi. Jeho mystickou družkou je Trpělivost, jedna ze zemských ctností.

Sandalfon jako mystická kotva

Jedním z nejzajímavějších poselství toho archanděla je jeho tajné jméno, kterým je “Kotva”. Sandalfon pomáhá ukotvit Světlo k Zemi a k fyzickému tělu a v tomto ohledu je nápomocen zejména léčitelům, a každému, kdo má problém s rovnováhou čaker. Jeho darem je stabilita, harmonie a jistota. Ve své práci se spojuje se zemskými duchy (dévami, vélami a skřítky), s duchy živlů (elementály) a bytostmi, které žijí v podzemí.

Prorok Elijáš, Sandalfon jako dvojče Metatrona

Zmínili jsme, že “spolubratr” Sandalfon kdysi byl smrtelníkem jako my. Konkrétně kráčel po této zemi jako velký prorok Elijáš. Sandalfon je úzce spojen s Metatronem a často se vyskytují společně jako “bratři ve zbrani”. V kabbale je Sandalfon vládcem 10. sefiroty Malkuth, “Království”. Malkuth odpovídá Zemi, a přestavuje náš rozměr života v hmotě. Je to sféra každodenního života, kde uplatňujeme naše vrozené talenty v hmotném těle.  

Poselství archanděla Sandalfona

Náleží mi tajemství Země. Na tuto zemi jste přišli jako malé děti a ona vás živila až do dospělosti. Vaše duše jsou její součástí, a já jsem též. Právě toto spojení s Ní vám dokážu zesílit. Bez laskavosti a péče k vaší Matce Zemi vaše těla nepřežijí. Já jsem země. Jsem nebe. Jsem vše mezi nimi. Vnímejte mne jako vysokou starou borovici v lese – má bezčasá síla a moudrost jsou ze stále pro vás, kdykoliv je potřebujete.

Andělská magie

Získejte požehnání od andělů do svého života
zažijte společně léčivé rituály andělské magie.

Vydejte se na cestu kouzel

Nechejte si posílat zdarma e-mailem výběr toho nejzajímavějšího, co jsem napsala o věštění, o magii a tajemných silách. Čtení posílám 1-2x do měsíce.

Těším se na Vás.

- Anima Noira

0 komentáøù

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *