Archanděl Jofiel

Říj 7, 2019 | 0 komentářů

Archandělé jsou nejmocnější andělské bytosti. Mágové je po staletí volají při svých rituálech, a také běžní lidé se k nim často modlí. Existuje mnoho andělských bytostí, s nimiž se můžete setkat. V dnešním článku bych chtěla představit úžasnou bytost, která zůstává mezi méně známými: archanděl krásy Jofiel. Jaké jsou jeho další vlastnosti a jaké poselství zanechal k zasvěceným, kteří s ním hovořili ve vizi?

 

Archanděl Jofiel, nositel Boží krásy

Jméno archanděla Jofiela (též Jophiela) znamená doslova “krása Boží”. S jeho jménem se lze setkat také v podobách Zophiel, Iophiel, Iofiel, Yofiel nebo Youfiel.

Jeho samotná přítomnost naplňuje člověka vědomím údivu a krásy. Jofiel má moc vnést do každé situace krásu a učinit ji jemnější a příjemnější. Díky tomu se k němu často přiřazuje růžová a další jemné barvy, jako světle zelená. Jofiel se často zobrazuje s lucernou nebo pochodní, jako nositel světla.

Jofiel je patronem umělců a intelektuálů, jelikož jejich práce nás přibližuje ke kráse a obrací k ní naše myšlenky. Je také považován za patrona lidí, kteří hledají více radosti a smíchu, kteří se potřebují “rozsvítit.” Tento anděl Boží krásy dokáže pomoci překonat šeredné závislosti, zranění, obnovit tvořivost a zvýšit sebevědomí.  

Jofiel nám přináší božskou moudrost a světlo, které propojují všechny úrovně vědomí v hmotném světě v v těch jemnohmotných. Proudí skrze něj veškeré informace, nápady, vjemy a vědění. Pomáhá nám objevit naše schopnosti a síly, často i ty, o kterých jsme netušili, že je vůbec máme. Je zdrojem naší inspirace a naším rádcem v tom, jak poznání, které dostáváme uplatnit v souladu s Božím plánem. Vedle moudrosti tedy učí i rozlišování a pravé míře.

Jako patron umělců nás dokáže napojit přes korunní čakru k vyšším sférám inspirace, k naší božské podstatě. Ve spojení s ní se teprve stáváme dokonalými a celistvými bytostmi. Právě celistvost je podstatou krásy.

Jofiel ovšem také pomáhá vědcům a badatelům k poznání. Rád pomáhá uvolnit nové objevy a nové myšlenky. Je to tedy dobrý společník pro každého, kdo studuje, podniká nebo jen bádá pro své vlastní potěšení. Zejména když se snažíme objevit pravdu o politických strukturách, může nám být tento anděl velmi nápomocen.

Někdy se zobrazuje s plamenným mečem, kterým zažehnává nevědomost a strach, který z ní plyne. Všechna tajemství mají být vynesena na světlo pravdy.

Jeho ženská dvojice se nazývá Lucida. V tajných esoterických naukách existují totiž ke všem archandělům jejich ženské podoby nebo ženské protějšky.

Jofiel a Lucida také podporují nové způsoby vzdělávání a výchovy dětí. Říká se, že v andělských kůrech zastávají funkci “ministrů školství”.

 

Poselství archanděla Jofiela

“Krása vaší duše září skrze obal, kterým jsou pokryty vaše kosti a svaly. To, co vás činí krásnými, je to, co děláte, a jak vaše činy ovlivňují vaše nitro. Je snadné všimnout si, že při konání dobra se cítíte dobří a krásní, zatímco škaredé činy přinášejí s sebou pocit šerednosti. Také lze říci, že se cítíte oškliví tehdy, když se snažíte odpojit se od Zdroje, jelikož vše, co je spojeno se Zdrojem je krásné, a to znamená i vy.”

Andělská magie

Získejte požehnání od andělů do svého života
zažijte společně léčivé rituály andělské magie.

Vydejte se na cestu kouzel

Nechejte si posílat zdarma e-mailem výběr toho nejzajímavějšího, co jsem napsala o věštění, o magii a tajemných silách. Čtení posílám 1-2x do měsíce.

Těším se na Vás.

- Anima Noira

0 komentáøù

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *