Andělská znamení a proč je vidíme

Kvě 11, 2020 | 23 komentáře(ů)

Nacházíte všude peříčka nebo se vám opakují sekvence určitých čísel? Zdá se vám, že vidíte znamení v přírodě a v oblacích? Možná se s vámi snaží spojit vaši strážní andělé. Přečtěte si v novém článku, zda vidíte andělská znamení a co se vám vaši průvodci snaží říci.

Hovoří k vám andělé?

Nacházíte všude peříčka nebo se vám opakují sekvence určitých čísel? Zdá se vám, že vidíte znamení v přírodě a v oblacích? Přečtěte si v novém článku deset možných důvodů, proč vidíte andělská znamení a co se vám vaši průvodci snaží říci.

Andělská znamení přicházejí často jako odpovědi na vaše modlitby a přání, vyslaná do vesmíru. Možná se poslední dobou necítíte dobře, nebo vás trápí nějaká touha a andělé se vám snaží odpovědět a ujistit vás, že jste na správné cestě. Úlohou andělů je provázet nás na této zemi a pomáhat nám k naplnění našeho úkolu. Dělají to třeba tak, že nám do cesty posílají určitá poselství a znamení, která jsou často velmi osobní a nikdo jiný jim nebude rozumět.

Některá obvyklá znamení od andělů, se kterými se lidé setkávají, jsou opakující se andělská čísla, peříčka, motýli a ptáci, drobné předměty, které nacházíte z ničeho nic na zemi, tvary, které spatříte v oblacích nebo určité pocity v těle, například brnění. Někteří popisují také zvonění v uších nebo andělskou hudbu, světelné záblesky, zvláštní chování zvířat nebo věštecké sny. Mezi další často popisovaná znamení patří duha. Lidé často mají pocit, jako by se jich někdo dotýkal, zejména ze strany nebo zezadu. Všechny tyto projevy se považují za důkaz andělské přítomnosti.

Proč vidíte andělská znamení

Procházíte procesem duchovního zasvěcení

Začínáte zřejmě kolem sebe vnímat duchovní rozměr reality, a ta k vám hovoří. Znamení jsou také typičtější v situacích, kdy o pomoc a o radu aktivně žádáme, nebo jako odpověď na vyslané modlitby a magické rituály.

Ujištění na vaší cestě

Často tato znamení přicházejí nečekaně v situacích, kdy řešíme určité dilema nebo se zabýváme rozhodnutím, jako je například stěhování nebo odluka od partnera. Znamení přicházejí, aby vás ujistila, že jste se rozhodli správně.

Jste ve správný čas na správném místě

Některá znamení jsou situační, v tom smyslu, že jejich významem je pouze určité potvrzení nebo ujištění, že například na tuto akci máte jít a tohoto člověka jste měli potkat.

Jak začít rozumět znamením

Existuje umění naučit se rozeznávat jemné signály, kterými k vám vesmír hovoří. K tomu se velmi osvědčuje vedení deníkových záznamů, kam si zaznamenáváte sny, vyslaná přání, modlitby a rituály a také zvláštní znamení, která každý den vidíte. Po čase vám díky zápiskům všechno lépe do sebe zapadne a začne dávat smysl. Podrobně se technikami rozvoje intuitivních schopností zabývá seminář Šestý smysl.

Andělská magie

Získejte požehnání od andělů do svého života
zažijte společně léčivé rituály andělské magie.

23 komentářů
 1. čísla

  Už několikrát se mi zdali stejná čísla ,nic jiného mě nenapadlo než je vsadit ale to nebylo to správné ,nemůžu přijít na to co mi tím chtějí říci (3,18)

  Odpovědět
  • Anima Noira

   tato čísla mohou být odkazem na něco osobního – číslo domu, datum, věk…

  • Příspěvek k tématu seminářů, snů a čísel

   Sen o bohyni Hekaté

   (28. prosince 2019)

   Noira rozšířila nabídku seminářů o téma výchova dětí. Na jeden seminář mě pozvala coby pozorovatele, abych se poučil, jak si udržet klienty od těla a nenechat se jimi příliš otravovat. Noira přednáší a já si všímám, že v jejím těle jsou astrálně přítomné další tři osoby, všechny v její podobě. Řekl bych, že Noira provedla identifikační invokaci bohyně Hekaté a zapomněla operaci zrušit. Nebo si chce ověřit, jestli dokáže udržet stav rituální obsedlosti i během semináře? Každopádně se zdá, že kromě mne si toho nikdo nevšiml, přestože tři astrální „Noiry“ se z jejího těla občas vyklánějí a pozorují okolí.
   Seminář je u konce a jeden chlápek naléhavě žádá o okamžitou konzultaci. Noira souhlasí. Chlápek vypráví, že mu utekla manželka a nechala mu doma malého syna. „A vy byste ji chtěl přičarovat zpátky?“ ptá se Noira. „Ale vůbec ne,“ poleká se chlápek, „už mi docela lezla na nervy,“ a rozhovoří se o tom, že se s manželkou korespondenčně rozvádí a že si už našel přítelkyni, která u něj bydlí a pomáhá mu starat se o dítě. Syn má na přání manželky zůstat v jeho péči. „V tom případě by vám manželka asi měla platit alimenty,“ míní Noira. „O žádných alimentech nic neříkala,“ pokrčí rameny chlápek a vysvětlí, že o nějaké alimenty vlastně ani nestojí, protože má peněz dost. Pracuje totiž u jedné bohaté zahraniční firmy na pozici vedoucího prodejny. Přijali jej, podepsal s nimi pracovní smlouvu, vystavili mu platový výměr atd. V příslušný den se dostavil na pracoviště, kde mu personální manažer předal klíče od prodejny a řekl, že ostatní zaměstnanci, jimž bude šéfovat, nastoupí o něco později a rovněž zboží bude navezeno později. Zatím ať chodí do práce a bere telefony. Od té doby už víc než rok chodí pracovat do prázdného obchodu. Nikdo další už nenastoupil, žádné zboží nepřivezli a ani nikdo nevolal. Kromě toho, že občas zamete podlahu a utře prach z prázdných regálů (ani uklizečka nenastoupila!) nemá co dělat. Plat mu firma pravidelně posílá na konto a zřejmě i poctivě platí nájem za pronajatou prodejní plochu. Aby se v pracovní době nenudil, sehnal si ještě vedlejší pracovní poměr – dělá něco na počítači, takže pobírá dva slušné platy. Na ředitelství firmy samozřejmě nevolal, protože mu to přišlo nezdvořilé. Mohlo by to vypadat, že kritizuje práci svých nadřízených a vůbec.
   Chvíli tyto informace mlčky vstřebáváme. „A kde je tedy problém?“ táže se Noira. „No v tom mém klukovi,“ dí chlápek, „on totiž začal mluvit.“ Dozvídáme se, že první slova, která klouček pronesl – prý velmi srozumitelně – byly číslovky 16, 17, 18, 19, 22, 72. Během téhož dne řekl ještě několik dalších číslovek, některé byly vyšší než sto. O dva dny později se otce zeptal: „Fandíš Slávii, táto?“ Co to má znamenat? Neměl by začít sázet na výsledky utkání nějakých sportovních klubů?
   Koukám, že se Noiře protáčejí panenky, a to doslova, protože upadla do hlubokého transu. Z levé strany se z Noiry vyklání jedna stínová „Noira“ a něco šeptá skutečné Noiře do ucha. Z pravé strany s vyklání druhá stínová „Noira“ a naznačuje rukou gesto: nerušit. Nad Noirou se vysunula třetí stínová „Noira“ a dělá Noiře nad hlavou rukama jakousi stříšku. No to je mazec. Noira se probere a řekne:

   Konec snu. Probudil mě zvonící telefon asi v 9.30 hod. ráno. Později jsem se pokusil získat zbytek snu metodou řízené imaginace.
   Noira se probere a řekne: „V období od úterý 16. do pátku 19. nastoupí do prodejny další zaměstnanci a bude tam navezeno zboží. V pondělí 22. prodejna otevře. Za 72 dnů budete rozvedený. Váš syn byl ve své předchozí inkarnaci brankářem SK Slavia Praha a jmenoval se František Plánička. Na to, že bude občas mluvit o fotbalu, si budete muset zvyknout. Kdyby to šlo, tak mi sem toho kluka přiveďte. Ráda bych si s ním o něčem popovídala.“ Všechny tři stínové „Noiry“ souhlasně přikyvují. Pomyslím si, že když má někdo takové astrální poradkyně, tak ze sebe snadno sype moudra jak Šalamoun.

  • Anima Noira

   Tak to je velmi fascinující. Zejména s ohledem na to, že to skutečně je moje patronka, Hekaté, tedy z duchovního pohledu jakási moje podstata. Vaše schopnost dokončování snů je pozoruhodná.

 2. Znamení v číslech

  Dobrý den od té doby co jsem se odloučila od mého dvojplamene vidím od té doby stejná čísla několikrát denně v kombinacich hlavně 1,2 ,hlavně na hodinách už se tomu směju 😀,ale zajímalo by mě, co to může znamenat.Dekuji❤

  Odpovědět
  • Adramelech

   Já bych řekl, že Vám andělé chtějí sdělit, že jste dobrá, protože umíte počítat do dvou. 🙂

 3. Marcela

  Vidim hodne casto na hodinach 11:11 a vlastne tato cisla vidim vsude. Muj nejmladsi bratr spachal pred nekolika lety sebevrazdu a datum jeho narozeni bylo 11.11. Nevim, jak si to mam vsechno dat dohromady. S bratrem jsme nemeli moc dobry vztah……

  Odpovědět
  • Adramelech

   Já bych to sdělení přeložil takto: „Klifot, klifot!“ Pokud však příjemkyně sdělení náhodou nezná slovo klifot, tak jí ta zpráva příliš k užitku nebude. A zná-li, tak také ne, protože by bylo třeba objasnit, na jaký konkrétní aktuální klifotický vliv andělé poukazují. Naštěstí existují poskytovatelky okultních služeb, které takové zážitky umí s klientem probrat a následně se i dobrat smyslu a významu enigmatických zpráv, jimiž andělé člověka oblažují. Tohle se totiž „z voleje“ vyložit nedá.

 4. Nesouhlas

  Logicky! Proč by nám někdo ukazoval, že je vše v pořádku a že jsme na správném místě? To je na hlavu postavené jako větsxxšina věci na tomto světě, kterým tupě a bez váhání verime.

  Odpovědět
  • Reakce na Nesouhlas z 12.5.2020 v 1:56

   Od andělů logiku nečekejte – a od lidí také moc ne. Kromě toho vezměte v potaz, že některým lidem je to či ono nutno opakovat třeba desetkrát, aby to pochopili. A andělé tohle prostě občas dělají. Proto se někdy hovoří o „andělské trpělivosti“. Sem tam si někoho vyberou a potom do něj hučí jak do nadmuté kozy. Jsou už zkrátka takoví. 🙂

 5. Hodiny a peří

  Dobrý den každý den se pravidelně budím ve tři hodiny v noci stále doma nacházím peří a nechápu odkud se mohou brát! prosím o vysvětlení děkuji.

  Odpovědět
  • Anima Noira

   Neznám vás ani váš příběh, hodnota znamení je vždy subjektivní. Nemají pro každého význam stejný.

 6. Andělská čísla

  Dobrý den,asi před dvěma měsíci se mi zdálo datum 2.6. a od té doby se mi pořád připomíná a já nevím co to může znamenat.Pomůžete mi prosím.

  Odpovědět
  • Adramelech

   Vždyť přece Noira výše vysvětluje, že význam znamení je vždy subjektivní. Ale jako kdyby mluvila do dubu, že? Pokud se Vám 2. 6. přihodí něco neobvyklého, tak to sem, prosím, napište, abychom se poučili. Třeba kdyby Vám andělé ukradli kabelku nebo tak něco.

 7. edrienkra

  Často vídám na hodinách 22:22. Prý se otvírá vstupní brána mimo tento svět. Sama jsem se 22.2.narodila. Může být nějaká souvislost? Děkuji

  Odpovědět
  • Info pro edrienkru

   Testoval jsem časový údaj 22:22 a žádná brána mimo svět se mi neotevřela. Tedy aspoň zatím, naštěstí.

 8. Peřička

  Dobrý den poslední dobou vídám peřička a andelska křídla v oblacích.

  Odpovědět
  • Peříčka a andělská křídla v oblacích?

   To asi budou jenom chemtrails.

 9. Andělská čísla ve snu

  V noci na dnešek se mi zdálo toto:

  Mladá dvojice podnikla výlet do hor, kde byla překvapena prudkou vichřicí, která jim odnesla všechny věci a kompletně z nich servala šatstvo. Pouze mobily z rukou jim nevyfoukla, takže oba protagonisté dokázali zachytit průběh dění na čtrnácti dokumentárních fotografiích. Následně se pokusili prodat svůj příběh médiím a za každý snímek požadovali 4400,- Kč. Webové stránky Seznam koupily 12 fotek. Dvě zbývající fotky koupilo periodikum Blesk.

  Odpovědět
 10. Čísla

  Dobrý den, nedávno se mi zdál sen. Figurovali v něm lidé z mé budoucnosti. Potom jsem uviděla datum mého narození a letošní rok 2020. V tom okamžiku, kdy jsem datum zahlédla jsem si uvědomila, že jsem mrtvá a chodila jsem mezi těmi lidmi jen jako duch. Za měsíc budu mít narozeniny, čili bude ten datum ze snu. Prosím, co by to mohlo znamenat? Po probuzení jsem se cítila trochu vyděšeně. Děkuji.

  Odpovědět
  • Čísla

   *Mělo tam být – figurovali v něm lidé z mé minulosti 😂

  • Anima Noira

   Lucie, není v našich možnostech věnovat se takto konkrétním a osobním dotazům čtenářů. Sny není možné vykládat bez znalosti života snícího. Všechny symboly jsou subjektivní a hovoří přímo k vám.

 11. Stejna cisla

  Opakovane 22, 222 , 444 , 44

  Odpovědět

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *